August 17, 2022


VLC Media Player 32 – 64 Bit

VLC Media Player VLC media player ücretsiz medya oynatıcı programı. VLC (Açılımı VideoLAN Client) tam işinize yarayacak ücretsiz bir medya oynatıcı.

Ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD’leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme imkanına sahip. Ayrıca IPv4 veya IPv6 ağlarında yayın sunucusu olarak da kullanmanıza olanak sağlayan mükemmel bir yayın aracı. İçerisinde bir çok özelliği bulunan altyazı desteğini oldukça kolay bir şekilde sağlayan, film izlerken hiçbir sorun ile karşılaşmayacağınız, bir çok kodek paketi ile uyumlu tam bir medya oynatıcısı.

Ücretsiz, açık kaynak kodlamalı ve çapraz platform destekli. Sistem kodekleri ve birçok popüler video formatı ile uyumlu. Canlı kayıt imkanı. Anlık duraklatma ve kare kare ilerletme imkanı. Hız kontrol özelliği. Yeni HD kodekleri (AES3, Dolby Digital Plus, TrueHD, Blu-Ray Linear PCM, Real Video 3.0 ve 4.0, …). Yeni format destekleri (Raw Dirac, M2TS, …) ve içeriğinde uyumlu formatların iyileştirilmeleri.

 VLC Media Player son sürüm linki eklenmiştir.
Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

 • fuzuli
  27 Mart 2012

  elinize sağlık çok harika

 • miko
  8 Nisan 2013

  tşkler emeğinize sağlık

 • hakan altın
  19 Ağustos 2013

  süperrrr

 • hakan altın
  19 Ağustos 2013

  inanılmaz bir program…teşekkür ederiz

"VLC Media Player 32 – 64 Bit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status