Windows için Ücretsiz Yeni, Özelleştirilebilir Web Tarayıcısı

Vivaldi, Opera tarayıcısının orijinal yaratıcılarından yeni bir web tarayıcısıdır. Vivaldi, Chromium‘a dayanıyor ve kullanımı kolay ve akıllıca tasarlanmış. Tarayıcı, güçlü kullanıcılar için tasarlanmıştır ve yüksek derecede özelleştirme seçenekleri sunar. Sekmelerinizin ve adres çubuğunun yerini seçebilir, ortak görevler için klavye kısayol tuşlarını ayarlayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Standart tarayıcı özelliklerine ek olarak, Vivaldi çeşitli yenilikçi iyileştirmeler sunar. Birden çok açık sekmeyi bir arada gruplamak için Tab Stacks’ı kullanabilirsiniz; bu da daha az karmaşık bir arayüz oluşturur. Uyarlanabilir Göz Atma özelliği, GUI renk şemasını bukalemun gibi hareket ettirir ve mevcut web sitesinin renklerini uygular.

Tarama yaparken notlar alabilir ve web sayfalarının ekran görüntüleri ekleyebilir, ekleri kaydedebilir ve daha sonra kolayca organize etmek ve bulmak için URL’ler ekleyebilirsiniz.

Ana tarayıcı penceresini ayrı ayrı kullanırken, kenar çubuğunda web panellerini açabilir ve haber okuyabilir, sosyal medyayı takip edebilir veya arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Vivaldi Sistem Bilgileri

Boyut: 45.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

İşletim Sistemi: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Üretici: Vivaldi Technologies

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Vivaldi İndir – Özelleştirilebilir Web Tarayıcısı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status