August 14, 2022


Ücretsiz video düzenleme programı

VirtualDub GNU GPL lisanslı video düzenlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Ücretli video düzenleme programlarına alternatif olarak kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahiptir. Program video yakalama ve yakaladığınız videolar üzerinde editörlük yapmak imkanı sunmaktadır. Çok sayıda video dosyasını düzenleme imkanı sunar. Üçüncü taraf video filtreleri kullanarak program özelliklerini genişletebilirsiniz.

VirtualDub bir çok medya formatını destekliyor olsa da, ağırlıklı olarak AVI formattaki videoları düzenemeye yönelik geliştirilmiştir. Bilgisayarınızda mevcut AVI videolar varsa, kolayca bu program ile düzenlemek mümkündür.

Video yakalama özelliğini kullanarak bilgisayardan video çekimi yapabilir ve kolayca düzenleyebilirsiniz. VirtualDub, videolar üzerinde yapacağınız bir çok işlem için yardımcı olmaktadır. Çok küçük dosya boyutuna sahiptir. Kolayca indirin, yükleyin ve çalıştırın. Mevcut videoları veya yakaladığınız videoları editör araçları ile düzenleyin veya başka işlemler yapacağınız araçlar da içermektedir.

virtualdub virtualdub-1

Hızlı işlemler için fare ve klavye kısayolları desteği vardır. Örneğin, video yakalamak için F6 kısayol tuşuna basmanız yeterlidir. Sade ve basit arayüze sahiptir. Başlık, menü çubuğu, bilgi paneli ve durum çubuğu mevcuttur. Yapacağınız işlemler için kolay bir şekilde araçları seçebilirsiniz.

VirtualDub programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-bit sistemleri ile uyumludur. Yaklaşık 2 MB dosya boyutuna sahiptir. İndirin ve ücretsiz bir şekilde kullanın. VirtualDub 1.10.4 sürümüdür. VirtualDub 64-bit sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VirtualDub (32 Bit) İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status