August 17, 2022


Sanal Makine, İşletim Sistemi Oluşturma Programı

Mac için VirtualBox kurumsal hem de ev kullanımı için güçlü x86 ve AMD64/Intel64 sanallaştırma ürünüdür. Sadece VirtualBox kurumsal müşteriler için son derece zengin özelliklere sahip, yüksek performanslı ürün, aynı zamanda GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) sürüm şartları altında Open Source Software gibi serbestçe kullanılabilen tek profesyonel bir çözümdür. VirtualBox sanal iletişim sistemi kurmanızı sağlamaktadır.

InnoTek VirtualBox sanal işletim sistemi kurmanızı ve kullanmanızı sağlayan ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılım. Vmware ve Virtual PC gibi alternatiflerinin yanında kolay kullanımı ve açık kaynak kodlu olması ile göze çarpıyor.

virtualbox-mac

VirtualBox bilgisayarınıza ikinci bir işletim sistemi ister Linux, isterse Windows olsun sanal olarak kurabilmenizi sağlıyor. Program yapımcıları tarafından uyumluluk testi için, herhangi bir bilgisayar kullanıcı tarafından yazılım test etmek için, benim gibi sürekli program kurup kaldıranlar için ise sistemini şişirmemek için sanal ve farklı bir işletim sistemi kurmaya yarıyor. İşletim sisteminin kullanacağı donanım miktarını (harddisk, ram vb..) kurulum sırasında seçebiliyorsunuz.

VirtualBox Bilgileri

Sürüm: VirtualBox 5.1.10

Boyutu: 89.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Mac OS X

Üretici: Oracle

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VirtualBox Son Sürüm İndir (Mac)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status