August 10, 2022


Virtual Wifi Hotspot, Sanal Kablosuz Ağ Yapma Programı

Virtual Router Plus, Virtual Wifi Hotspot kablosuz (wireless) host ağ teknolojisini kullanarak herhangi bir Windows 7 ve Windows 8 bilgisayarı Wifi Hotspot’a çevirmeyi sağlar. Yani Virtual Router Plus programı Windows 7, Windows 8 bilgisayarı sanal kablosuz ağ yapmayı sağlayan ücretsiz bir program.

Laptop veya masaüstü bilgisayarı kablosuz ağ paylaşım özellikli modemlere dönüştürebilirsiniz. Gerekli olan sadece ortamda WiFi, kablosuz internetin olması. Bilgisayarı kablosuz modeme dönüştürmek için yardımcı olacaktır. Virtual Router Plus programı ile bilgisayarınız üzerinde sanal bir kablosuz ağ oluşturun ve böylece WiFi bağlantısı ile bilgisayarlara bağlanabilirsiniz. Bilgisayarı kablosuz modem olarak kullanacaksınız.

Virtual-Router-Plus

Virtual Wifi Hotspot – Sanal Kablosuz Ağ Nedir?

Virtual Wifi Hotspot Windows 7, Windows 8 çalıştıran bilgisayarlar için ücretsiz, açık kaynak yazılım tabanlı yönlendiricidir. Virtual Wifi Hotspot kullanarak, kablosuz olarak herhangi bir Wifi cihazını (Laptop, Akıllı Telefon, iPod Touch, iPhone, Android Telefon, Zune, Netbook (Wifi, LAN, Kablo Modem, Dial-up, Hücresel, vb) herhangi bir internet bağlantısı paylaşabilirsiniz , kablosuz yazıcı, vb)

Virtual Router Plus programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Boyutu: 116 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Virtual Router Plus 2.6.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status