Ücretsiz ve Basit Video Düzenleme Programı

Video Edit Master AVI dosyalarını destekleyen ücretsiz ve basit bir video düzenleme programıdır. Bu video düzenleyici, diğer dönüştürme yardımcı programları arasında yeni bir çözünürlük, örnek oran, kesim, bestelerle videoların kodlanması gibi küçük değişiklikler yapmak için kullanılır.

Video dosyalarınızı karmaşık menüler, seçenekler vb. olmadan temel düzenlemeler yapmak için kullanabileceğiniz çok basit bir araçtır. Video Edit Master’ı kullanımı çok kolaydır.

Şifreleme, çözünürlük ve kare hızına sahip video dosyalarını yeniden kodlamadan kolay ve hızlı kesip birleştirmeyi sağlar. AVI, WMV, MPEG ve ASF gibi popüler video formatları desteği vardır. Video dosyalarına eklenen rahatsız edici reklam dosyalarını video dosyalarından kaldırma olanağı sağlar.

Video karelerini resim olarak yakalama imkanı sağlar. Yani izlediğiniz videolardan istediğiniz bir kareden görüntü alabilirsiniz. Basit bir video editörü olmasına rağmen video kalitesini bozmadan düzenlediğiniz videoları aynı kalitede kaydedebilirsiniz. Böylece kaliteli videoların görüntüsünde herhangi bir bozukluk olmaz. Kolay film parçalarının yeniden düzenlenmesini sağlar.

Windows bilgisayarınız için ücretsiz, basit ama etkili özelliklere sahip ücretsiz bir video düzenleme programı arıyorsanız Video Edit Master yazılımını deneyebilirsiniz. Program yaklaşık olarak 7 MB dosya boyutuna sahiptir. Windows 10, 8.1, 8, 7 sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Video Edit Master İndir – Ücretsiz ve Basit Video Düzenleme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status