August 10, 2022


Video Booth: Webcam’den resim/fotoğraf, video çekme programı.

Video Booth programı ile kolayca dahili veya bilgisayar bağlantılı kamera ile fotoğraf çekebilirsiniz. Sadece, uygulamayı başlatın, görüntüleri bulun ve tıklayın. Tek bir resim çekin veya resimleri daha özel kılan “Continuous Shooting-Sürekli Çekim” modu kullanarak arka arkaya dört fotoğraf çekebilirsiniz.

Video Booth bilgisayar kamerasından resim/fotoğraf ve video çekmek için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz programlardan biridir. Programın sunduğu özellikler diğer webcam fotoğraf çekme, video çekme programlarına göre daha ilgi çekici. Çektiğiniz kayıtlar için efekt ekleme sayesinde eğlenceli işler yapabilirsiniz.

Web kamerasından sorunsuz video kayıtları yapın

Video Booth ile web kameranız ile video klip kaydı oldukça kolaydır. Daha da önemlisi Video Booth tarafından çekilen video kliplerin çok düzgün ve istikrarlı olmasıdır. Hazırladığınız video klipleri video sitelerine yükleyebilirsiniz.

Resim veya video için efektler ekleyebilirsiniz

Görünüşünüzü dönüştürmek için efektler kullanabilirsiniz, fantastik gülümseme veya ilginç efektler. Uzayda bir resim çekin ya da güzel bir sonbahar ormanında bir yürüyüş yapın. Ek çekim ve video kaydı için çok iyi çalışan vVideo Booth tarafından sunulan tüm efektleri kullanabilirsiniz.

video-booth

Video Booth Bilgileri

Son Sürüm: Video Booth 2.7.7.6

Boyutu: 9.87 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Üretici: video-booth.com

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Video Booth Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status