August 13, 2022


VidCutter: Ücretsiz Video ve Film Kesme Programı

VidCutter, film ve video düzenlemek için kullanabileceğiniz açık kaynaklı ücretsiz video kesme programıdır. Windows 10, Windows 8, Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemlerle, Mac ve Linux sistemlerle uyumludur.

Düzenlemek veya kesmek istediğiniz videoyu program arayüzüne aktardığınız zaman önizleme alanında görüntülenir. Oynatma çubuğunu videodaki herhangi bir alana sürükleyebilir, klavye veya fare ile kesmek istediğiniz bölüm için ince ayar yapabilir ve doğru konumu bulduğunuzu doğrulamak için herhangi bir alanda oynatma yapabilirsiniz. Yani, kesmek istediğiniz video bölümünün doğru kısım olduğunu anlamanız içindir.

VidCutter ile video kesme

Videoları kesmek, düşündüğünüzden daha basittir. Kesilecek kısım için ilk kareyi seçin,

Videoları kesmek basittir. Kesilecek bölümün ilk karesini seçin, “Clip Start” düğmesine tıklayın; son karesini seçin, “Clip End” düğmesine tıklayın, ilk klibi tanımlanır ve bir sağ kenar çubuğunda görüntülenir. Gerektiğinde daha fazla video klip oluşturabilirsiniz. Her biri Clip Index kenar çubuğuna eklenir ve bunlardan herhangi birinin üzerine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Ayrı klipler, sürüklenip sıralaması değiştirilebilir. Her şey tamamlandıktan sonra “Save Media” düğmesine tıklayın. VidCutter video kliplerinizi birleştirir ve bunları tek bir MP4 dosyası olarak kaydeder. Klipleri tek tek ayrı dosyalar olarak saklamak için bir seçeneği de var.

Birden fazla video klip kesin ve birleştirin

VidCutter, çoklu film sahnelerin kırpılmasını ve birleştirilmesini destekleyen, kullanımı kolay, sevimli bir video kesme programıdır. Bitmiş video filmi MP4 olarak kaydetmektedir.

VidCutter indir

VidCutter ücretsiz video kesme programı, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Mac OS X ve Linux sistemleri ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantılardan programın sürümlerini indirin.

Windows 32-Bit için VidCutter indir (59 MB)

Windows 64-Bit için VidCutter indir (65 MB)

Mac OS X için VidCutter indir (57 MB)

Linux için VidCutter indir (139 MB)

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VidCutter İndir – Ücretsiz Film ve Video Kesme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status