Veresiye takip etmek için ücretsiz ve Türkçe program.

Veresiye Takip-indirVeresiye Takip, tüm veresiye satışlarınızı takip edebileceğiniz ücretsiz ve Türkçe programdır. Program sınırsız müşteri kaydı yapmanızı sağlıyor.

Veresiye Listesi Hazırlama: Sadece borcu olan müşterilerin listesini yazdırabilir veya bu listeyi excel, word, pdf dökümanı haline getirebilirsiniz. Sadece alacağı olan müşterilerin listesini yazdırabilir veya bu listeyi excel, word, pdf dökümanı haline getirebilirsiniz. Sadece borcu ve alacağı olan müşterilerin listesini yazdırabilir veya bu listeyi excel, word, pdf dökümanı haline getirebilirsiniz.

Hareketlerinizi Takip Etme: İşletmenizde yapılan tüm hesapları eklenen ve ödenen olarak iki tarih arası listeleyebiliyorsunuz. Listelenen kayıtları yazdırabilirsiniz veya bu listeyi excel, word, pdf dökümanı haline getirebilirsiniz.

Müşteri Bilgilerine Ulaşma: Tek tuş ile istenen müşteriye ait tüm bilgileri görebilir ve değiştirebiliyorsunuz. Hesap türünü Aktif hesap ve Pasif hesap seçerek müşteri seviyesini belirleyebiliyorsunuz.

Müşterinize Açıklama Ekleme: Müşteriye ait özel açıklamalarınızı ekleyebilip/değiştirebilirisiniz.

Müşterinizin Veresiye Hesabını Yazdırma: Müşteriye ait veresiye hesabını tek tuşla hızlı bir şekilde yazdırabiliyorsunuz.

Veresiye ekleme ve ödeme: Fonksiyon tuşları ile yapacağınız işlemlere kolay erişim imkanınız var. Akıllı açıklamalar sayesinde, veresiye eklerken veya öderken daha önce yazdığınız açıklamaları tekrar yazmak zorunda kalmadan önceki açıklamalarınıza kolayca erişebiliyorsunuz.

Müşterinizin Geçmiş Kayıtlarına Ulaşma:  Müşterinize ait yapılan tüm hesapları eklenen ve ödenen olarak ilk tarihten son tarihe kadar listeleyebiliyorsunuz. Listelenen kayıtları yazdırabilir veya bu listeyi excel, word, pdf dökümanı haline getirebilirsiniz.

Zamanla daha da gelişmiş özellikler programa eklenip, gerek internet sitemizde gerekse programın ana sayfasında duyurusu yapılacaktır.

Not: Programın ilk kullanım şifresi 1 dir.

Sürüm: Veresiye Takip 1.0

Boyutu: 7.18 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • nihat
    1 Mayıs 2019

    ucretsiz veresiye defteri

"Veresiye Takip İndir – Bedava Veresiye Takip Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status