August 14, 2022


VDrift 2014: Ücretsiz Yarış Simülasyon Oyunu

VDrift 2014 drift yarışları ile yapılan bir çapraz-platform, açık kaynak sürüş simülasyon oyunudur. Sürüş fizik motoru, sıfırdan yeniden yazılmıştır ancak Vamos fizik motorundan esinlenerek hazırlanmıştır. GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) v2 altında yayınlanmıştır. Linux, FreeBSD, Mac OS X ve Windows işletim sistemlerinde kullanılabilir.

vdrift-indir-

VDrift, gelişmiş pek çok özellikler sunmakta. Gerçek dünya pistlerine dayalı 45’in üzerinde pist mevcut. Gerçek dünya araçlarına dayalı 45 den fazla araba mevcut. Çok gerçekçi simülasyon kalitesinde sürüş fiziği.

Fare / joystick / gamepad / klavye desteği sunuyor. İstediğiniz oyun araçları ile oynayabilirsiniz. Tamamen modellenmiş parça, manzara ve arazi tipi. Birkaç farklı kamera modu sunuyor. Tamamen özelleştirilebilir kontroller. Sizin için hangisi daha kolay ise, o şekilde ayarlayabilirsiniz. Joystick, fare ve klavye girişleri filtreleme özelliği. Fren ve vites farları.

Sürücü yardımcıları: otomatik vites değiştirme, çekiş kontrolü (patinaj engelleme/anti patinaj sistemi), fren kilitlenme önleyici. Motor ve yol sesleri.

VDrift tüm özelliklere baktığımız zaman harika bir yarış deneyimi verecek.

VDrift Bilgileri

Son Sürüm: VDrift 2014-10-20

Boyutu: 455.56 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: VDrift.net

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VDrift İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status