August 15, 2022


3D / 2D CAD çizim programı

VariCAD öncelikle Makine mühendisliğine yönelik 3D / 2D CAD tasarım, çizim programıdır. VariCad, CAD grafik tasarım programı, kendi modellerinizi oluşturmak, tasarlamak için muhteşem bir programdır.

VariCad 2D / 3D CAD programını çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Satın almadan önce, ücretsiz olarak sunulan 30 günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Eğer programdan memnun kalırsanız satın alabilirsiniz. VariCad 2014 çok uygun fiyata, tüm özellikleri ve fonksiyonları ile “tam dolu” bir paket olarak satılmaktadır.

VariCAD Grafik Kullanıcı Arayüzü (GUI) hızlı ve kolay 3D/2D yönlenme sağlamak için dizayn edilmiştir.  Tüm komutları kullanım kolaylığı ele alınarak oluşturulmuştur.

Bir 3D modeli oluşturarak başlamak ve daha sonra otomatik çizim dosyaları oluşturmak için kullanabilirsiniz veya sadece 2D çizebilirsiniz. VariCAD 3D modelleri değişikliklerden sonra 2B güncelleştirmeleri için araçlar sağlar.

VariCAD kolayca boyutlarını düzenleyerek değiştirilmiş, (bir kutu, silindir, koni, vb) temel 3D şekillerin olduğu bir kütüphane sağlar.

VariCad 2014 3D çizim için muhteşem bir tasarıma sahiptir. Bir çok kullanım kolaylığı sunan özellikler sunuyor.

VariCad indir

VariCad XP (SP2), Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 32 Bit/64 Bit ile uyumludur.

Boyutu: 75.13 MB

Lisans: Deneme Sürümü (30 günlük)

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"VariCad 2014 İndir (1.06)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status