Fotoğraflarınıza Seçici Siyah Beyaz Efektler Ekleyin

Vampix, fotoğraflarınıza seçici siyah beyaz efektler eklemenize izin veren küçük ve basit bir araçtır. Ücretsiz olarak resimlerinize siyah beyaz efektler vereceğiniz özel efektleri kullanın.

Vampix, kolaylıkla en sevdiğiniz dijital fotoğraflara siyah beyaz efektler eklemenize izin veren Windows tabanlı PC için ücretsiz indirilebilen “Görüntüler ve Grafik” yazılımıdır. Vampix kullanımı çok kolaydır, sadece istediğiniz resmi yükleyin, mevcut üç farklı kontrol panelinde istediğiniz ayarı seçin ve sonuçlarınızı birkaç saniye içinde alacaksınız.

Kullanmak istediğiniz fotoğrafı yükleyin ve sonra filtrelemek istediğiniz rengi seçmek için renk seçiciyi kullanın. Renk aralığı eşiğini ayarlamak için 3 çeşit ön ayar vardır. Vampix ile görüntünün tek bir parçasının rengini değiştirmek veya tüm görüntüyü siyah beyaza çevirmek mümkündür. Örneğin, bir manzara sahnesinin arka planındaki yeşil ağaçları tıkladıysanız, önizleme görüntüsündeki tüm benzer pikseller yeşil renkte görünürken, diğer her şey gri renkte kalır.

Sonuç olarak seçtiğiniz renk dışında bir görüntünün her bir parçasını siyah beyaza çevirmektedir. Mavi gözler, kırmızı bir gül, ne olursa olsun.

Vampix sistem bilgileri:

Boyut: 1.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Vampix Ücretsiz İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status