August 11, 2022


Windows Bilgisayarda Simülasyon Oynatma Programı

V-REP PLAYER, herhangi bir bilgisayarda simülasyonları oynatmayı sağlayan Windows sistemler için ücretsiz bir programdır. Farklı açılardan simülasyon ya da nesneleri görmek için görüş kamerasını değiştirebilir, oynatma hızını seçebilir, Bullet, ODE ve Vortex dinamik motorları kullanabilirsiniz.

Robot simülatörü V-REP, entegre geliştirme ortamı ile, dağıtılmış kontrol mimarisine dayanmaktadır: Her nesne / model ayrı ayrı gömülü komut dosyası üzerinden kontrol edilebilir. V-REP çok yönlü ve çok robot uygulamaları için idealdir. C / C++, Python, Java, Lua, Matlab, Octave veya URBI denetleyicilerde yazılabilir.

V-REP hızlı algoritma geliştirme, fabrika otomasyon simülasyonları, hızlı prototipleme ve doğrulama, eğitim, uzaktan izleme ile ilgili robotik, güvenlik, çift kontrol vb kullanılır.

v-rep-player-indir-bilgisayarda-simulasyon-oynatma-programi v-rep-player-indir-bilgisayarda-simulasyon-oynatma-programi

V-REP PLAYER 3.3.2 sürümü Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur. Sınırlı düzenleme yetenekleri vardır. V-REP PLAYER son sürümü yaklaşık 57 MB dosya boyutuna sahiptir.

Mekanik, robot, makine vb simülasyonları ile ilgilenen kullanıcılar için faydalı olacaktır. Daha önceden hazırlanmış simülasyonları V-REP PLAYER ile oynatabilirsiniz. Ayrıca kendi V-REP programları ile de simülasyon oluşturabilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"V-REP PLAYER İndir (Windows) Bilgisayarda Simülasyon Oynatma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status