Mac Bilgisayarda Simülasyon Oynatma Programı

V-REP PLAYER, herhangi bir bilgisayarda simülasyonları oynatmayı sağlayan Mac OS X sistemler için ücretsiz bir programdır. Farklı açılardan simülasyon ya da nesneleri görmek için görüş kamerasını değiştirebilir, oynatma hızını seçebilir, Bullet, ODE ve Vortex dinamik motorları kullanabilirsiniz.

Robot simülatörü V-REP, entegre geliştirme ortamı ile, dağıtılmış kontrol mimarisine dayanmaktadır: Her nesne / model ayrı ayrı gömülü komut dosyası üzerinden kontrol edilebilir. V-REP çok yönlü ve çok robot uygulamaları için idealdir. C / C++, Python, Java, Lua, Matlab, Octave veya URBI denetleyicilerde yazılabilir.

V-REP hızlı algoritma geliştirme, fabrika otomasyon simülasyonları, hızlı prototipleme ve doğrulama, eğitim, uzaktan izleme ile ilgili robotik, güvenlik, çift kontrol vb kullanılır.

v-rep-player-indir-mac-bilgisayarda-simulasyon-oynatma-programi

V-REP PLAYER 3.3.2 Mac OS X sistemleri ile uyumlu sürümüdür. Sınırlı düzenleme yetenekleri vardır. V-REP PLAYER son sürümü yaklaşık 26 MB dosya boyutuna sahiptir.

Mekanik, robot, makine vb simülasyonları ile ilgilenen kullanıcılar için faydalı olacaktır. Daha önceden hazırlanmış simülasyonları V-REP PLAYER ile oynatabilirsiniz. Ayrıca kendi V-REP programları ile de simülasyon oluşturabilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"V-REP PLAYER İndir (Mac) Bilgisayarda Simülasyon Oynatma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status