August 10, 2022


uTorrent Türkçe Yama – En İyi BitTorrent Programı

uTorrent Türkçe yama dosyası ile uTorrent programını tamamen Türkçeleştirme yapabilirsiniz.

Torrent sitelerinde paylaşılan linkleri açarak dosyaları indirmek için hızlı, ücretsiz ve yenilikçi bir uygulama arıyorsanız uTorrent tam size göre. Bünyesinde barındırdığı çok sayıda özellik sayesinde en popüler torrent indirme uygulamalarından biri haline gelen uTorrent, yetenekleri ve basit yapısıyla dikkat çekiyor.

Genel ve torrent bazlı hız limiti, çok sayıda torrent’i aynı anda indirme, yeni RSS girdilerini otomatik olarak indirme, bütünleşik indirme ajandası gibi özellikleriyle öne çıkan uTorrent‘in sekmeli arayüzü indirilen dosyaların hızlarını, paylaşılan dosyaların detaylarını ve bağlı olan kullanıcıları gözlemlemenize olanak sağlıyor.

uTorrent  Özellikleri

 • µTorrent, 800 KB’den küçüktür (Dijital bir fotoğraftan daha küçük!). Ultra hızlı yüklenir, bilgisayarınızda çok az yer tutar ve süper etkili çalışır.
 • Sade ve anlaşılır – işte µTorrent. Bu amaç için tasarlanan arayüz ile torrent indirmek çok kolaydır.
 • µTorrent Remote ile istediğiniz yerden µTorrent’e erişin. Ev istemcilerinize güvenli bir şekilde ve kolayca erişin (ultra özel kimlik doğrulama ve anahtar değişim protokollerini kullanarak).
 • µTorrent, BitTorrent açık kaynak protokolünü icat eden ekip tarafından sunulduğundan, her zaman en son ve en harika teknolojilere eriştiğinizden emin olabilirsiniz.
 • Hızlı indirmeler için uzmanlarca tasarlanmıştır. Değerli sistem kaynaklarının aşırı kullanımını önler, arka planda sessizce çalışır ve işinizi, oyununuzu vb. kesmez.
 • Devrim niteliğindeki µTP teknolojisine sahip olan µTorrent, mümkün olan en sorunsuz ve hızlı indirmeleri gerçekleştirebilmeniz ve internet bağlantınızı emekleme hızına düşürmemeniz için bant genişliğini en üst düzeye çıkarır ve yoğunluğu azaltır.
 • µTorrent, yapısı nedeniyle akıllıdır. Bant genişliği kullanımını ağınıza ve Internet’e dayanarak otomatik olarak ayarlar. Kesintisiz bir şekilde Skype’ı kullanabilir, oyun oynayabilir, gerçek zamanlı video aktarabilirsiniz.
 • µTorrent, ev ağınıza çok kolay yüklenir. Hatta çoğu zaman “tak ve çalıştır” kolaylığı sunar. Ayrıca, yönlendiricinizi torrent erişimi için hazırlamak üzere UPnP ve NAT-PMP teknolojilerini de kullanırız.

uTorrent Bilgileri

Sürüm: uTorrent 3.4.2

Boyutu: 1.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Ücretici: Ludvig Strigeus

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

 • Aykut
  23 Kasım 2019

  Teşekkürler

"uTorrent Türkçe Yama İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status