USB Flash Sürücüler İçin Güvenlik Programı

Dosyaları taşımak için kullanılan en iyi cihaz USB flash disklerdir. USB’ler aracılığıyla dosyaları taşınması harika bir yol olsa da, güvenlik açısından çok tehlikelidir. Her bilgisayara takılan ve bu nedenle virüs bulaşma tehlikesi en yüksek aygıtlardır. USB’lerin güvenliğini sağlayacak veya USB cihazları tam anlamı ile denetleyecek uygulama bulmak pek mümkün değildir. USB Flash Drives Control USB flash depolama aygıtlarını kontrol etmeye yardımcı olan, gelişmiş güvenlik seçenekleri ile başarılı bir programdır.

USB Flash Drives Control programının en önemli özelliği USB depolama cihazlarından ziyade USB bağlantı noktalarını kolay bir şekilde kilitleyebilir veya güvenlik açısından bir çok işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

USB bağlantı noktalarının güvenliği neden önemlidir? USB bağlantı noktaları yönetilebilir bir alan olmadığı için güvenlik riski çok yüksektir. Ama bu program potansiyel olarak herhangi bir zararlı işlem olduğunda engelleme yapar. Bu sayede USB cihazdan bilgisayarınıza bulaşabilecek zararlı yazılımlar önlenebilir.

USB Flash Drives Control programı indirin ve çalıştırın. Çalıştığı zaman kurulumdan önce seçebileceğiniz bazı seçenekler vardır. Masaüstüne ve Başlat Menüsüne ekleme, bilgisayar açılışta otomatik çalışması gibi seçenekleri belirleyerek kuruluma devam edin. Kurulum kısa süre sonra tamamlanacaktır.

USB Flash Drives Control son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"USB Flash Drives Control 3.0.1.2 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status