August 13, 2022


USB Disk Güvenlik Programı

USB Disk Security bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan, sisteminize USB üzerinden gelecek zararları engellemek için kullanabileceğiniz bir USB disk güvenlik programıdır.

Kişisel bilgisayarlarımızın güvenliği her zaman ön planda olan bir konudur. Bu nedenle her bilgisayar kullanıcısı antivirüs veya zararlı yazılım önleme programları kullanmaktadır. Bir çok antivirüs programı USB disk alanında etkili güvenlik sağlamaz. Bu nedenle hem sistemi korumak için antivirüs veya internet güvenlik programlarının yanı sıra USB disk güvenliği sağlayacak programlar kullanmak gerekir.

USB Disk Security bu amaçla geliştirilmiş bilgisayarınıza takılı olan USB disklerdeki olası zararlı yazılımlara koruma sağlar. Kişisel verilerinizi çalmaya çalışan casuslara karşı, USB sürücülerin kopyalanmasını engeller.

USB Kalkanı herhangi bir tehdit algılandığı zaman siler ve USB diskleri güvenli bir şekilde açmayı sağlar. Ancak program herhangi bir tehdit olmamasına rağmen zararsız olan bir dosyayı riskli olarak belirlemektedir. Bu açıdan yazılımı kullananların dikkatli olmasını tavsiye ederiz. Güvenliğinden endişe duyduğunuz dosyalarda bir zararlı yazılım algılarsa silin.

USB Tarama alanındaki otomatik yürütme özelliğini devre dışı bırakarak USB flash sürücünüzü tarayabilir ve USB Vaccine uygulayabilirsiniz. Uygulamanın en kötü yanlarından birisi virüsten etkilenmiş temel elemanları algılamada sorun yaşamaktadır ve takılı olan USB sürücüleri için bir seçim menüsü sağlamıyor.

USB Disk Security kendi alanındaki başarısız programlardan birisidir. Ücretli olması da şaşılacak durumlardan biridir. Ücretsiz olarak USB güvenlik sağlayan programlar kadar bile kullanışlı değildir. Bu nedenle herhangi bir ücret ödemeden bu durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yani anlayacağınız eğer bir USB disk güvenlik programı satın alacaksınız bu USB Disk Security olmamalı diye düşünüyoruz. Yine de seçim sizin.

USB Disk Security bilgileri

Boyut: 3.84 MB

Lisans: Deneme

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"USB Disk Security Son Sürüm Türkçe İndir – USB Disk Güvenlik Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status