August 15, 2022


USB Disk Güvenlik Programı

USB Disk Security bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan, sisteminize USB üzerinden gelecek zararları engellemek için kullanabileceğiniz bir USB disk güvenlik programıdır.

Kişisel bilgisayarlarımızın güvenliği her zaman ön planda olan bir konudur. Bu nedenle her bilgisayar kullanıcısı antivirüs veya zararlı yazılım önleme programları kullanmaktadır. Bir çok antivirüs programı USB disk alanında etkili güvenlik sağlamaz. Bu nedenle hem sistemi korumak için antivirüs veya internet güvenlik programlarının yanı sıra USB disk güvenliği sağlayacak programlar kullanmak gerekir.

USB Disk Security bu amaçla geliştirilmiş bilgisayarınıza takılı olan USB disklerdeki olası zararlı yazılımlara koruma sağlar. Kişisel verilerinizi çalmaya çalışan casuslara karşı, USB sürücülerin kopyalanmasını engeller.

USB Kalkanı herhangi bir tehdit algılandığı zaman siler ve USB diskleri güvenli bir şekilde açmayı sağlar. Ancak program herhangi bir tehdit olmamasına rağmen zararsız olan bir dosyayı riskli olarak belirlemektedir. Bu açıdan yazılımı kullananların dikkatli olmasını tavsiye ederiz. Güvenliğinden endişe duyduğunuz dosyalarda bir zararlı yazılım algılarsa silin.

USB Tarama alanındaki otomatik yürütme özelliğini devre dışı bırakarak USB flash sürücünüzü tarayabilir ve USB Vaccine uygulayabilirsiniz. Uygulamanın en kötü yanlarından birisi virüsten etkilenmiş temel elemanları algılamada sorun yaşamaktadır ve takılı olan USB sürücüleri için bir seçim menüsü sağlamıyor.

USB Disk Security kendi alanındaki başarısız programlardan birisidir. Ücretli olması da şaşılacak durumlardan biridir. Ücretsiz olarak USB güvenlik sağlayan programlar kadar bile kullanışlı değildir. Bu nedenle herhangi bir ücret ödemeden bu durumları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Yani anlayacağınız eğer bir USB disk güvenlik programı satın alacaksınız bu USB Disk Security olmamalı diye düşünüyoruz. Yine de seçim sizin.

USB Disk Security son sürüm linki eklenmiştir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

8 Yorum yapıldı

 • 24 Şubat 2012

  Selam daha önceleri USB Disk Security programını kullandım çok beğendim ve tekrar kullanmak istiyorum. Teşekkürler.

 • aliş
  28 Şubat 2012

  işallah açılırsa iyi olur

 • mehmt
  9 Mart 2012

  güzel

 • 20 Mart 2012

  çok iyi ve kullanışlı tebrik ederim

 • 29 Mart 2012

  gzz

 • ibo
  9 Nisan 2012

  cokiyi çalışıyor

 • ahmet
  30 Haziran 2012

  cok beyenim

 • men
  31 Ağustos 2012

  daha bakcam

"USB Disk Security 5.2.0.10 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status