August 15, 2022


PC için Ubisoft oyun portalı

Gelişmiş ve büyük oyun şirketleri kullanıcılarının oyunlara daha hızlı ulaşması, oyunları daha kolay organize etmesini sağlamak ve oyunlarla ilgili en güncel haberlere ulaşmasını sağlamak için portal geliştirmektedir. PC üzerinden Ubisoft ile ilgili oyunları oynamak, kolayca organize etmek ve sevdiğiniz oyunları satın almak için Ubisoft tarafından sunulan resmi bir uygulama mevcuttur.

Uplay PC, Ubisoft’a ait en yeni oyunlarla ilgili haberleri takip etmek, yeni oyunlar satın almak, bilgisayarıınıza indirmek için PC oyun portalı olup tüm oyunlarınızı PC’de bulabilirsiniz.

Ubisoft oyunları satın alın ve oyunlarla ilgili haberlere göz atın

Uplay uygulamasının arayüzünde Ubisoft’a ait bültenler, satın aldığınız veya alacağınız oyunlara göz atabileceğiniz oyun kütüphanesi gibi kategorilerden oluşmaktadır. Yani anlayacağınız oyunlar üzerine kurulu bir ortamda olacaksınız. Oyunları kolayca satın alabileceğiniz alışveriş sepeti mevcuttur.

Bir çok yapılandırma seçeneği mevcuttur. En önemlisi çevrimdışı Uplay kullanımını değiştirebilir ve uygulamadan çıkış yapabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden biri de, sosyal desteği sayesinde aynı platform üzerinden arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Online oyunları oynayanlar dünyanın her yerinden arkadaşlar edinmektedir. Bu tarz platformların sunduğu sosyal destek sayesinde ekstra bir uygulama gerek kalmaz.

Peki nasıl ve ne gibi sosyal destek sunmaktadır? Oyun oynarken oyundaki ekibinizle veya arkadaşlarınızla mesajlaşma ve sesli sohbet etme imkanı sağlar. Bu özellik gerçekten harikadır. Çünkü oyun oynarken iletişim kurmak için üçüncü parti uygulamalar kullanmak gerekir. Buna en iyi örnek TeamSpeak‘tir. Ancak, bu özelliği sayesinde artık harici bir uygulama kullanmadan oyun oynarken bile mesajlaşmak mümkün olacak.

Sonuç olarak, Uplay, Ubisoft oyunları ile ilgili haberlere göz atmanıza, oyunları satın almanıza, bilgisayarınıza indirmenize, onları verimli bir şekilde organize etmenize ve arkadaşlarınızla sohbet edebilmenize yardımcı olan güvenilir ücretsiz bir uygulamadır.

Uplay bilgileri

Boyut: 60.38 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Uplay İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status