August 17, 2022


Sarı işaretli aygıt sürücüleri tanımlama, bulma ve indirme programı

Unknown Device Identifier, Aygıt Yöneticisi’nde Bilinmeyen Aygıtlar etiketli sarı soru işaretini tanımlamanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Ve üretici adı, OEM adı, cihaz tipi, cihaz modeli ve hatta bilinmeyen cihazların tam adı için ayrıntılı bir özet bildiriyor. Toplanan bilgilerle destek almak için donanım üreticinize başvurabilir veya basit bir tıklama ile internet’te ilgili sürücüyü arayabilirsiniz.

Bu yardımcı programla tanımlanamayan bilinmeyen aygıtlarınızı tanımlanan bilinen aygıtlara derhal dönüştürebilir ve internet üzerinde uygun sürücüyü bulabilir ve donanım aygıtı üreticisine veya satıcısına başvurabilirsiniz. Microsoft Windows tarafından tanınan bilinen aygıtlar da işletim sisteminden bağımsız olarak analiz edilir.

unknown-device-identifier-son-surum-indir

Bilinmeyen tüm aygıtları uygun aygıt sürücüleri yazılımı yüklü olarak tanımladıktan sonra, sürücülerim kapsamlı bir sürücü yedeklemesi yapmanız önerilir.

Unknown Device Identifier küçük dosya boyutuna sahiptir. Ücretsiz olarak indirin, kurulumu yapın ve çalıştırın. Program çalıştığında sistem taraması yaparak Windows bilgisayarınızda kurulu olan tüm aygıt sürücülerini listeler. Aygıt sürücü üzerinde sarı işareti olan sürücüler üzerine sağ tıklayın ve ardından Find Driver seçeneğine tıklayarak, aygıt sürücüsünü bulabilirsiniz.

Unknown Device Identifier Bilgileri

Sürüm: Unknown Device Identifier 9.01

Boyut: 1.20 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Unknown Device Identifier Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status