September 29, 2022


Universal Media Server: DNLA Multimedya Sunucusu, Oynatıcısı

Universal Media Server DNLA uyumlu UPnP Media Server – medya sunucusudur. Universal Media Server, PS3 Media Server tabanlı, farklı birçok dosya biçimlerini destekleyen, bu dosyaları DNLA uyumlu cihazlarda oynatmanızı sağlayan  ücretsiz bir “Tak ve Oynat” Media Sunucusudur.

DNLA uyumlu herhangi bir cihazla uyumlu olan program ile akış kalitesini ya da ağ ayarlarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Program akışları veya çok az veya hiç yapılandırma ile birçok farklı medya formatlarını kodlama yapar. Bu MEncoder tarafından desteklenmektedir, FFmpeg, medya formatlarını geniş bir yelpazede destek sunmak için bir MediaInfo ve tsMuxeR, AviSynth birleştirir.

Universal Media Server Desteklediği bazı cihazlar: Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360, Sony Bravia, Google Android, Freebox HD, Freecom MusicPal, Pioneer Kuro, Nokia N900, Philips Aurea, Philips Net TV, Yamaha RX-V671, OPPO blu-ray players, Popcorn Hour, Asus O!Play, Xtreamer, AC Ryan PlayOn!HD, Brite-view CinemaTube, Samsung televizyonlar, Philips Streamium, Western Digital WD TV Live, XBMC Media Center, Boxee, LG Smart TV Upgrader, DirecTV HR series.

Universal Media Server shagrath tarafından PS3 Media Server tabanlı bir medya sunucusudur.

Universal Media Server Ekran Görüntüsü

Universal Media Server indir-DNLA medya sunucusu

Universal Media Server Bilgileri

Son Sürüm: Universal Media Server 4.0.3

Boyutu: 43.50 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: subjunk

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Universal Media Server 4.0.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status