August 17, 2022


Unity 3D Web Player: Ücretsiz Unity 3D web oyun oynatıcı

Unity Web Player, internet üzerinden 3D oyunlar oynamayı sağlayan ücretsiz web oynatıcıdır. Unity Web Player popüler web tarayıcılar ile uyumludur. Zaten tarayıcı eklentisi olarak ekleyebilirsiniz. Unity Web Player gerekli gibi yanan 3D tarayıcınızdan direkt Unity ile oluşturulan içerik ve otomatik güncelleme görüntülemenizi sağlar.

Animasyonlu karakterler, grafikler, sürükleyici zengin 3D oyunlar oluşturmanıza olanak verir. Sonra web’e veya bağımsız oyuncular olarak oyunları sunabilirsiniz. Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari ve Opera ile tam uyumludur. Herhangi bir sorun olmadan 3D oyunlar oynayabilirsiniz. Yüklenmesi basittir. Herhangi bir yapılandırmaya gerek yoktur.

Unity Web Player indir-3d oyunlar oynama eklentisi

Unity yüksek çözünürlüklü ve yüksek kaliteli grafiklere sahip 3D oyunlar gelişme sistemidir. Unity tarafından geliştirilen bu oyunları tarayıcılar üzerinde oynamak içinde bir oynatıcıya gerek vardır.

Unity Web Player programı da, geliştirilen bu oyunları oynamak için tasarlanmış ücretsiz bir oyun oynatıcı programıdır. Unity Web Player uygulamasını hemen indirin ve tarayıcı üzerinde yüksek kaliteli 3D oyun oynamanın tadını çıkarın.

Boyutu: 1.04 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Unity 3D Web Player Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status