August 14, 2022


Program ve yazılım kaldırma aracı

Uninstall Tool bilgisayardan gereksiz uygulamaları ve sistem bileşenlerini kaldırmak için hızlı, güvenli ve kullanışlı bir yol sunan Türkçe dil destekli program kaldırma aracıdır. Standart Windows kaldırma programına mükemmel, güçlü ve güvenilir alternatiftir.

Uninstall Tool ile herhangi bir yazılımı tamamen kaldırın (Install Tracker (Yükleme İzleyicisi) ve Uninstall Wizard teknolojilerini kullanarak). Standart sistem kaldırmaya göre 3 kat daha hızlı kaldırma işlevi sunar. Windows Mağaza Uygulamaları, Sistem ve Gizli programları kaldırma desteği vardır. Windows Denetim Masası üzerinden Windows Mağaza uygulamaları kaldırmak mümkün değildir. Ancak bu program sayesinde Windows Mağaza uygulamaları da kaldırabilirsiniz.

Program Ekle / Kaldır tarafından kaldırılamayan programları sorunsuz bir şekilde ve kolayca kaldırma imkanı sunar. Kaldırma ile ilgili kayıt defteri ve dosya sistemi öğelerini zorla kaldırma yeteneğine sahiptir. Ayrıca kaldırma işlemi sırasında programa ait geride herhangi bir parça bırakmadan temiz bir kaldırma sağlar.

Uninstall Tool programı yaklaşık 4 MB dosya boyutuna sahiptir. Windows 10, 8, 7 sistemler ile uyumludur. Kolayca bilgisayarınıza indirin, sorunsuz bir şekilde program ve yazılımları kaldırın.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Uninstall Tool Son Sürüm Türkçe İndir – Program Kaldırma Aracı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status