October 5, 2022


UndeleteMyFiles Pro, Sistem Araçları kategorisinin bir parçası olan Yedekleme ve Geri Yükleme alt kategorisinden alınan ücretsiz bir yazılım uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce olarak mevcuttur. Program Win10, Win8.1, Win8, Win7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Bu dosya kurtarma aracı sadece bilgisayardan değil ayrıca bir çok taşınabilir cihazlardan ve kartlardan silinen dosyaları geri getirmek için yardımcı olacak başarılı bir uygulamadır.

UndeleteMyFiles Pro: Ücretsiz Dosya Kurtarma Programı

UndeleteMyFiles Pro 3.1 sabit diskler, USB flash sürücüler, CF ve SD kartlar ve diğer medya depolama aygıtlarından yanlışlıkla silinen dosyaları geri getirmeyi sağlayan ücretsiz bir profesyonel araçtır.

UndeleteMyFiles silinen dosyaları kurtarmak için hızlı ve kolay bir yoldur. Sisteminizde silinen dosyaları bulmak için basitleştirilmiş bir iki adım süreci kullanır.

Dosya kurtarma

Dosya Kurtarma Sihirbazı silinen dosyaları PC’den bulmanın ve kurtarmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Sisteminizde bulunan herhangi bir dosyayı kurtarmanıza olanak tanıyan basitleştirilmiş iki adımlı bir süreç kullanır.

Medya kurtarma

Medya Kurtarma Sihirbazı, PC ve dijital cihazlardan silinmiş medyayı bulmak ve kurtarmak için hızlı ve kolay bir yoldur. Sisteminizde bulunan herhangi bir dosyayı kurtarmanıza olanak tanıyan basitleştirilmiş iki adımlı bir süreç kullanır.

Gelişmiş Dosya Silme Araması, belirli silinen bilgi ve dosyaları yakından bulmanıza ve bunlarla yakından çalışmanıza olanak tanıyan çok çeşitli özel filtreler sunar. Geri kazanılabilir öğeler önceden önizlenebilir, silinmiş dosya içerikleri birçok yönden aranabilir ve düzenlenebilir ve tüm dizin yapısı kurtarılabilir. Silinen disk bölümleri dosyaları ve klasörleri kurtarma seçeneği vardır.

Belirli bir sürücüye ait tüm verilerin tek bir dosyaya kaydedilmesini ve orijinal sürücünün kullanılmasından dolayı kaybolma riski olmaksızın zaman içinde istenilen öğeleri kurtarmanın bir yolunu sağladığı için kayıp verileri kurtarırken kritik bir araç olabilir. Disk görüntüleri anında kullanılabilen bir enstantane oluşturur ve böylece silinen verilerin daha sonraki sürücü etkinliği tarafından üzerine yazılmasını önler.

UndeleteMyFiles Pro (sürüm 3.1), 1.1 MB dosya boyutuna sahiptir ve web sitemizden indirmek mümkündür. İndirmeye başlamak için aşağıdaki Hemen İndir seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Bu ücretsiz dosya kurtarma programı Windows 10, Windows 8, Windows 7, Vista ve XP sistemler ile uyumludur.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"UndeleteMyFiles Pro 3.1 İndir – Ücretsiz Dosya Kurtarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status