August 14, 2022


Silinmiş dosyalarınızı geri getirme programı

Yanlışlıkla veya herhangi bir nedenden dolayı dosyalar silinir. Normal dosya silme işleminden sonra geri dönüşüm kutusundan geri yüklemek mümkündür. Ancak kalıcı olmayacak şekilde dosyaları sildiysek ne yapabiliriz? Bilgisayarınızdan, Geri Dönüşüm Kutusu’ndan, dijital kameradan, flash sürücülerden yanlışlıkla silinen dosyaları geri yüklemek için UNDELETE 360 programını kullanabilirsiniz. Programı ücretsiz olarak kullanabilir ve Türkçe dil desteği sayesinde daha kolay bir şekilde işlemleri yapabilirsiniz.

UNDELETE 360 programı sayesinde bilgisayarınızdan veya bilgisayara taktığınız taşınabilir cihazlardan silinen resimleri, fotoğrafları, müzikleri, videoları, belgeleri veya herhangi bir dosyayı geri getirmek mümkün olacak.

Basit ve sade bir arayüz

UNDELETE 360 programı sade ve basit bir arayüze sahiptir. Ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Programın üst kısmında kullanabileceğiniz araçların listesi mevcuttur. İlk önce dosyaları nereden kurtaracaksınız bu alanda bir tarama gerçekleştirin. Taramadan sonra bulunan tüm dosyaları listeleyecektir. Daha sonra kurtarmak istediğiniz dosyaları seçerek kurtarma düğmesine tıklayın.

Bunların yanı sıra filtreleme yaparak istediğiniz sonuçları daha net bir şekilde elde edebilirsiniz.

Silinen dosyaları geri getirin

Undelete 360, depolama ortamından bağımsız olarak, yanlışlıkla veya istemeden silinmiş dosyaları bilgisayarınızdan geri yüklemek için kullanabileceğiniz en iyi programlardan biridir.

Çok hızlı ve verimli bir algoritma üzerine kurulu dur. Yanlışlıkla, virüs veya yazılım ve bilgisayar arızaları sonucunda silinen dosyalara bularak bunları geri getirmeyi sağlar.

Diskten, USB’den veya diğer cihazlardan silinen dosyaları kurtarın

Undelete 360, bilgisayarın sabit disklerinden, USB / başparmaklık sürücülerinden ve bellek çubuklarından, kameralarda kullanılan hafıza kartlarından, akıllı telefonlardan ve diğer cihazlardan, kalem sürücülerinden ve diğer dosyalardan silinen dosyaları kurtarabilir. Program hem dosya kurtarma hem de klasör kurtarmayı destekler.

UNDELETE 360 bilgileri

Sürüm: UNDELETE 360 2.16

Boyut: 2.71 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"UNDELETE 360 Türkçe İndir – Silinen Dosyaları Kurtarma Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status