Windows PC için ücretsiz VPN programı

UltraVPN, online sörf yaparken gizlilik ve güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayan ücretsiz VPN programıdır. Yenilikçi ve çığır açan bu yazılım ile, kolay ve verimli bir sanal özel ağ oluşturmak mümkün olacaktır. İnternetteki tüm zararlı etkenlerden koruyucu kalkan sağlar.

UltraVPN hassas bilgi alışverişi veya bu tür işlemler sırasında tarama ve yaparken güvenlik arayanlar için çözüm sağlayan bir Sanal Özel Ağ (VPN) oluşturur. UltraVPN yükleme bilgileri ve web tarama güvenliği konusunda istekli olanlar için idealdir. OpenVPN ağ tabanlı UltraVPN, internette gezinirken sahte bir IP adresi ile çeşitli siteleri ziyaret ettiğiniz sırada sizi gizler. Diğer kullanıcılar, reklamcılar ve istenmeyen veri toplayıcıları UltraVPN sayesinde IP ile kimliğinizi ve konumunuzu tespit etmesi mümkün olmayacak.

Her şey iyi güzel ama, bu hizmet ile ilgili ciddi sorunların olduğunu söylemek isterim. Tüm hizmetlerini eleştirme niyetinde değilim. Ücretsizdir, ancak çok yavaş çalışıyor. Eğer VPN oluşturmak için temel şeyler yapmak istiyorsanız, UltraVPN sunucuları muhtemelen bunu yapabilir. Yani üst düzey bir hizmet beklememenizi tavsiye ederim.

Genel olarak, UltraVPN ile sanal özel ağ oluşturarak internette güvenle gezinebilir, yasaklı sitelere giriş yapabilir ve herhangi bir kısıtlama olmadan interneti tamamen özgürce kullanabilirsiniz. Ancak çok yavaş olduğunu tekrar söylemek istiyorum. UltraVPN diğer VPN programları gibi ücretli sürümü satın almanız için ücretsiz sürümü burnunuzdan getirmektedir. Seçim sizin, yinede deneyin ve diğerleri ile karşılaştırın.

UltraVPN 1.0 eski sürümü indirebilirsiniz.  Yeni sürümü elde etmek için hesap oluşturmanız gerekir. Aşağıdaki bağlantıdan üretici sayfasına yönlendirilecektir.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"UltraVPN İndir – Windows PC İçin Ücretsiz VPN Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status