October 5, 2022


UltraVNC: Uzaktan Bilgisayar Kontrol Programı

UltraVNC-indir-gezginlerUltraVNC, uzaktan bilgisayar yönetimi yapmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Bu program sayesinde uzaktaki herhangi bir bilgisayara bağlanabilir ve istediğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz. Arkadaşınızın, eşinizin, dostunuzun bilgisayarında sorun oldu ve yardım etmeniz gerekiyor. Bu program sayesinde kolayca uzaktan masaüstü erişim sağlayabilir ve sorunları çözebilirsiniz.

Program uzaktan diğer bilgisayarı kontrol etmek için fare ve klavye kullanmanıza olanak verir. Ultra VNC Sadece uzaktan erişim sağlayıp işlem yapmaz ayrıca, dosya aktarmayı, Windows girişi yapmayı, çoklu ekran desteği, otomatik yeniden bağlanma gibi faydalı özellikler sunuyor.

VNC, Remote Frame Buffer protokolü (RFB) bir masaüstü inceleme ve internet üzerinden uzaktan kontrol edilmesine olanak sağlar. Bir VNC sunucu masaüstü paylaşımı bilgisayarda çalıştırmak gerekir, bir VNC istemcisi paylaşılan masaüstüne erişecek bilgisayarda çalıştırılması gerekir.

UltraVNC programının XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32-bit/64-bit sürümlerini ayrı ayrı aşağıdan indirebilirsiniz.

UltraVNC Bilgileri

Son Sürüm: UltraVNC 1.2.1.2

Boyutu: 3.29 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: Sam Liarfo & Rudi De Vos

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"UltraVNC Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status