August 13, 2022


iPhone, iPad için Ücretsiz Sniper Oyunu

Küresel savaş suçuyla mücadele edin. Keskin nişancı tüfeği al, şehirlerde huzuru bozmak ve insanlara zarar vermek isteyen kötüleri imha et. 17 farklı senaryoda yüzlerce farklı ve zorlu misyon da oynayın, yüzlerce silah toplayın ve çevrimiçi savaşlarda dünya çapındaki diğer oyuncular ile mücadele ederek nasıl bir nişancı olduğunu herkese göster.

Sniper 3D Assassin bir keskin nişancı oyunudur ve iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar üzerinden ücretsiz oynanabilmektedir. Düşman hedeflerini belirleyebilir ve gizli bir atış yapabilir misin? Bu konuda kendine ne kadar güveniyorsun. Stratejinizi planlayın, cephanenizi seçin ve yüzlerce farklı heyecanlı görevi tamamlamaya çalışın. Sniper 3D en çok indirilen mobil atıcı ve eğlenceyi doyasıya yaşayacağınız oyunlardan birisidir.

Sonuç olarak savaş oyunları veya FPS oyunları seviyorsanız, Sniper 3D Assassin’i seveceksiniz. Şimdiye kadarki en eğlenceli ve keskin nişancı atış oyunlarından biri olarak güzel vakit geçireceksiniz.

NOT: Sniper 3D Assassin ücretsiz bir oyundur ancak olgun içeriği ve gerçek para karşılığında isteğe bağlı olarak yapılan uygulama içi satın alımları içerir. Çocuklarınızdan, çocuklarınızdan ve küçük erkek çocuklarınızdan uzak tutmak isteyebilirsiniz.

Sniper 3D Assassin sistem bilgileri:

Boyut: 158 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: iOS 6.0 ve üzeri

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz Sniper 3D Assassin Keskin Nişancı Oyunu" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status