August 14, 2022


Windows PC için İnternet Trafiği Filtreleme Programı

NxFilter, etki alanı adlarına ve içerik kategorilerine dayalı olarak İnternet trafiğini filtreleme yeteneğine sahip bir DNS filtreleme sunucusudur. Buna ek olarak, ağınızı kötü niyetli yazılım ve botnet aktivitesinden korumak için DNS paket denetimi kullanabilir. Programı ücretsiz olarak indirip kullanın. İnternet trafiğinizi NxFilter ile yönlendirmek için korumak istediğiniz tüm cihazlarda DNS ayarlarını, normal DNS sunucularınız yerine NxFilter örneğinin IP adresini kullanması için değiştirmeniz gerekecektir.

DNS’lerinde NxFilter sunucusunu kullanan her cihaz, genel veya kullanıcı tabanlı ayarlarınıza bağlı olarak otomatik olarak korunacaktır. Filtreleme seçeneklerini, istatistiksel çizelgeler ve ayrıntılı raporlar da sağlayan bir tarayıcı tabanlı arabirimden (Varsayılan şifre: admin) yapılandırabilirsiniz.

Program belirli bir kullanıcıya belirli bir politikayı otomatik olarak uygulayabilen birden çok içerik politikası desteklemektedir. Birden fazla alanı bloke edebileceğiniz veya kotanız sınırlı bir kategoriye gruplamanıza izin veren içerik kategorileri oluşturabilirsiniz. NxFilter ayrıca AD / LDAP ile entegre edilebilir.

NxFilter iyi çalışıyor ve esnek filtreleme seçenekleri sunuyor. Ancak tüm seçenekleri düzgün bir şekilde yüklemek ve yapılandırmak için bazı temel ağ bilgilerine sahip olmanız gerektiğini hatırlatalım.

NxFilter ZİP Dosyası İndir

NxFilter sistem bilgileri:

Boyut: 19.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz NxFilter İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status