Windows için Görev Yöneticisi Değiştirme Programı

MiTeC Task Manager DeLuxe (Görev Yöneticisi), süreçlerin, pencerelerin, servislerin, oturumların, başlangıç girişlerinin, çevre ve sistem performansının detaylı izlenmesi ve verimli yönetimi ve manipülasyonu sunan doğal Windows Görev Yöneticisi için güçlü bir alternatiftir.

Görev Yöneticisi DeLuxe, yerel Windows Görev Yöneticisi için güçlü bir alternatiftir ve ayrıntılı izleme ve etkin yönetim ve süreç manipülasyonu sunar. Sisteminize kurmadan çalıştırabileceğiniz hafif bir taşınabilir pakettir. Standart Windows Görev Yöneticisi’nin tüm özelliklerini içerir ancak gelişmiş bir kullanıcı arabirimi içerir.

MiTeC Görev Yöneticisi DeLuxe, aşağıdaki alanlara göz atma ve yönetim sunar. Süreçler , windows, hizmetler, oturumlar, çevre istem bilgisi ve performansı hakkında da bilgiler elde edeceksiniz. Arama işlemlerini gerçekleştirebilir, yardımcı programı otomatik olarak bilgileri kullanıcı tarafından tanımlanan bir tarihe göre yenileyebilir ve tüm işlemleri, sistem veya sistem dışı işlemleri, oturum açmış kullanıcının işlediğini veya yanıt vermeyen kullanıcıları ortaya çıkarabilirsiniz. Windows işlemlerini içeren bir listeyi analiz edebilir ve seçilen modülleri sonlandırabilirsiniz.

MiTeC Task Manager DeLuxe 32 Bit İndir

MiTeC Task Manager DeLuxe sistem bilgileri:

Boyut: 2.9 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz MiTeC Task Manager DeLuxe 64 Bit İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status