Ücretsiz HD Video Dönüştürücü

HD videolar dönüştürmek isteyenler için mükemmel bir program. Free CUDA Video Converter HD video dönüştürme dışında bir çok özellik de sunuyor. Programın ücretsiz olması da sizler için faydalı olacaktır.

Free CUDA Video Converter ücretsiz video dönüştürücü programları arasında en iyilerden birisi diyebiliriz. Nedeni ise özellikle HD video formatlarını destekliyor olması. Çoğu video dönüştürücüler video kalitesini düşürüyor bu nedenle iyi bir dönüştürme yapılamıyor. Free CUDA Video Converter programı bu açıdan sizler için çok faydalı olacak.

Free CUDA Video Converter, popüler bir çok video formatını destekleyen, bunları HD’den HD’ye, HD’den SD’ye, SD’den SD’ye çevirebilme, ses dosyası formatlarını dönüştürme, videolardan ses dosyası & fotoğraf yakalama ya da fotoğraflarınızdan video yapmanızı sağlayan ücretsiz bir program.

Desteklenen cihazlar: iPhone, iPad, iPod Touch, iPod Nano, iPod Classic, PSP, PS Vita, PS3, Xbox 360, Wii, Zune, Blackberry, Android, Walkman, Multimedya Cep Telefonları

CUDA Video Converter

Program ile videolarınızı PSP, PS3, iPod, iPhone, Apple TV ve Xbox gibi cihazların desteklediği uygun formatlara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca program ile hızlı bir şekilde videolarınızı bölebilir ya da birleştirebilirsiniz. Ücretsiz versiyonunda bazı formatlar kullanılamamakta.

Boyutu: 32,84 Mb

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz HD Video Dönüştürme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status