August 14, 2022


iTunes Kullanmadan Fotoğraflarınızı iPhone’unuzdan Bilgisayarınıza İndirin

DearMob iPhone Fotoğraf Yöneticisi, iTunes olmadan iPhone ve bilgisayar arasında fotoğraf aktarmak için eşsiz bir ücretsiz araçtır. Kamera, Selfie’ler ekran görüntüleri, Facebook fotoğraflar vb. gibi albümlerinizi yönetmeye hazırdır. iCloud depolama alanı sınırına bakmaksızın fotoğrafları bir tıklamayla aktarın.

DearMob iPhone Fotoğraf Yöneticisi Windows Bilgisayarlar aracılığı ile iTunes’u kullanmadan iPhone’unuzdan fotoğraflarınızı indirmenizi sağlar. Basitçe telefonunuzu bağlayın ve program albümle kategorize edilmiş küçük resimler halinde tüm fotoğraflarınızı görüntüleyecektir. Onları tarihe göre (gün, ay, yıl) gruplayabilir ve bilgisayarınıza vermek istediğiniz fotoğrafları seçebilirsiniz.

“Dışa Aktar” düğmesine tıkladığınızda, fotoğrafları yerel klasöre indireceksiniz ve bu ayarlarda özelleştirilebiliyor. DearMob iPhone Fotoğraf Yöneticisi, fotoğraf eklemek veya silmek için düğmeler de sunuyor. Fotoğrafları bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız saniyeler içinde aktarmalar yapmanıza izin veren program iyi çalışıyor.

DearMob iPhone Photo Manager sistem bilgileri:

Boyut: 11.7 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz DearMob iPhone Photo Manager İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status