August 10, 2022


iTunes Olmadan iPhone’dan Fotoğraf Aktarma Programı

DearMob iPhone Music Manager, iPhone’la PC / Mac arasında iTunes yazılımına ihtiyaç olmadan hızlı bir şekilde müzik aktarımı yapmak için ücretsiz bir araçtır. Şarkı listeleri oluşturma / silme, müzik bilgisini vb. düzeltmek gibi müthiş özellikler ile de müziklerinizi hızlıca ve kolayca yönetin.

Ücretsiz müzik yöneticisi, iPhone iPad cihazlardan MAC Bilgisayarlara müzik aktarmak, yönetmek ve zil sesi yapmak için kullanacağınız bir yazılımdır. Zil sesi oluşturmak için 40 saniye gibi bir maksimum uzunluğa izin veriyor. iPhone müziklerini bilgisayara aktarma ve iPhone’a şarkı ekleme DearMob iPhone Music Manager ile zahmetsizce yapılabilir. Bilgisayarlara aktarmak için tek yada toplu şekilde müzikleri seçebilir ve iPhone ile senkronize etmek için bir veya daha fazla klasör müziği ekleyebilirsiniz. DearMob iPhone Music Manager, toplu aktarım için beklenmedik hızlı bir aktarma imkanı sunar.

DearMob iPhone Music Manager, aktarımın yanı sıra düzenleme yaparak veya silerek müzik yönetmek için size çok seçenek sunar. Başlık, sanatçı, albüm, besteci gibi müzik bilgilerini düzenleyebilirsiniz. Müzik yönetmek için kullanılabilecek başarılı bir programdır.

Windows için DearMob iPhone Music Manager İndir

DearMob iPhone Music Manager sistem bilgileri:

Boyut: 53.6 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: macOS X

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz DearMob iPhone Music Manager İndir (Mac)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status