August 10, 2022


Windows için iPhone Müzik Yöneticisi

DearMob iPhone Müzik Yöneticisi Windows Bilgisayarlar ile iPhone cihazlar arasında bağlantı kurarak müzik aktarmaları yapmanıza izin veren ücretsiz bir araçtır. Basit bir kullanıma sahip olan yazılım iTunes programına ihtiyaç duymadan müziklerinizi aktarmayı sağlıyor.

Süper hızlı aktarım hızında iki yönlü senkronizasyon. Oynatma listeleri ekleme / silme / düzenleme gibi farklı özellik seçenekleri de var. Uygulamanın dikkat çeken bir özelliği de bir tuş ile iPhone, iPad için zil sesi tonları oluşturabilmenize izin vermesini söyleyebilirim. Müzik çalma listesi eklenebilir, değiştirilebilir veya silinebilir. Diğer çalma listesine müzik eklemek, müzik parçalarını çalma listesinden kaldırmak veya bir müzik parçasını başka bir şarkı listesine değiştirmek kolaydır.

DearMob iPhone Music Manager’ın bir diğer keyifli ek işlevi zil sesi oluşturmaya izin vermesidir. Zil sesi yapma yeteneğine sahiptir. Zil sesinin maksimum uzunluğu 40 saniyedir. Yeni oluşturulan zil sesini iPhone ile senkronize ettikten sonra iPhone’da Ayarlar> Ses> Zil Sesinde bulabilirsiniz.

Mac için DearMob iPhone Music Manager İndir

DearMob iPhone Music Manager sistem bilgileri:

Boyut: 22.5 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz DearMob iPhone Music Manager İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status