August 15, 2022


Windows 10 ve 8 Uyumlu Ücretsiz CD/DVD Yazma Programı

Her ne kadar CD ve DVD’ler eskisi kadar popüler olmasa da, bir çok bilgi barındırmak (video, müzik, film, programlar vs) için çok faydalı bir araçlardır. Çok kaliteli CD/DVD yazma, yakma programları mevcuttur ama bu programların çoğunluğu ücretsizdir. Çok önemli durumlar dışında bu ücretli programlara, para vermenin hiç bir anlamı yoktur. Basit ve ücretsiz bir çok CD/DVD yazma programları vardır.

Bende sizlere en popüler ücretsiz CD/DVD yazma programını sunuyorum. BurnAware Free ücretsiz programı CD/DVD yazma programları arasından en iyilerden birisidir. Çok fazla teferruata gerek yoktur. Basit ve kullanımı kolay arayüzü ile çok kısa sürede CD/DVD yazdırabilirsiniz.

BurnAware Free CD, DVD ve Blu-Ray disklere veri içeren, dijital fotoğraflar, müzik ve video içeren her türlü dosyayı yakmayı, yazdırmayı sağlar.

Blu-ray ve HD-DVD medyalarını da destekleyen ve bu türdeki disklerin üzerine de yazdırma işlemi yapabilmenize olanak sağlayan ücretsiz sınırlı sayıdaki programdan birisi olan BurnAware Free ile hızlı ve güvenli bir şekilde verilerinizi disklere aktarabilirsiniz. Birden fazla kez kullanıma izin veren diskler dahil bir çok ortam ve seçeneğe desteği olan BurnAware Free programı ile istermüzik isterseniz MP3 CD’leri hazırlayabilir, ISO vb. diğer popüler imaj dosyalarını kolaylıkla disklere yazdırabilirsiniz.

Yukarıda arayüzünde de gözüktüğü gibi oluşturmak istediğiniz CD/DVD yazma çeşitlerini seçebilir hemen işleminizi yapabilirsiniz.

BurnAware Free programı XP, Vista, Windows 7 işletim sistemlerini destekler ayrıca Microsoft’un yeni Windows sürümü Windows 10 ve 8 32 Bit-64 Bit işletim sistemleri ile uyumludur.

Aşağıdaki indirme bağlantısından BurnAware Free son sürümü indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Ücretsiz CD/DVD Yazma Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status