August 11, 2022


Windows için gelişmiş on parmak programı

TypingMaster Pro, benzersiz ihtiyaçlarınıza uyan bir dokunmatik yazma kursudur. Profesyonel klavyeye adım adım yol gösterecek 10 saatten fazla özelleştirilmiş egzersizleri sağlar. Sonuç olarak yazma hızınızın iki katına hatta üç katına çıkması muhtemel ve saatler süren değerli çalışma saatinizden tasarruf edeceksiniz.

Eğitim, kişisel ilerlemenizin her adımında ayarlanır. Typing Master zayıf noktalanızı belirler ve kişiselleştirilmiş alıştırmalarla ortadan kaldırır. Bu dinamik yaklaşım sayesinde yeni beceri, 3 ila 5 saatlik eğitimden sonra harekete geçmeye hazırdır.

TypingMaster Pro, on parmak kullanımı kazanabilmek ve on parmak kullanımınızı daha da geliştirebilmek için kullanabileceğiniz en kullanışlı programlardan birisidir. Hem profesyonel hemde amatör kullanıcılara yönelik olarak hazırlanmış olan bu 10 parmak alıştırma programını her bilgisayar kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir.

Size gerekli alıştırma ve öğrenme ortamını hazırlayan bu program, 10 parmak klavye eğitiminin yanı sıra size birkaç eğlenceli sürpriz oyunlarda sunuyor. Hem eğitim alabilecek hem de eğlencenin tadına varacaksınız…

Süreli denemeleri kullanabilmek için programa profilinizi giriyor ve devamlı kendinizi test edebiliyorsunuz. Ayrıca test grafiklerinide istediğiniz an ayrıntılı olarak görebileceksiniz.

TypingMaster Pro Bilgileri

Sürüm: TypingMaster Pro 7.10

Boyut: 8.99 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Deneme

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TypingMaster Pro Son Sürüm İndir – Gelişmiş On Parmak Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status