Ücretsiz en iyi on parmak programı

Typing Master 10, benzersiz ihtiyaçlarınıza uyan Windows sistemler için ücretsiz en iyi on parmak programı. Profesyonel klavyeye adım adım yol gösterecek 10 saatten fazla özelleştirilmiş egzersizleri sağlar. Sonuç olarak yazma hızınızın iki katına hatta üç katına çıkması muhtemel ve saatler süren değerli çalışma saatinizden tasarruf edeceksiniz.

Eğitim, kişisel ilerlemenizin her adımında ayarlanır. Typing Master zayıf noktalanızı belirler ve kişiselleştirilmiş alıştırmalarla ortadan kaldırır. Bu dinamik yaklaşım sayesinde yeni beceri, 3 ila 5 saatlik eğitimden sonra harekete geçmeye hazırdır.

Görsel Eğitim: Renkli ekran klavyesi, anahtar yerleşimleri hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olur ve QWERTY, QWERTZ, AZERTY, Hindistan vb. destekler.

Adım Adım Yaklaşım: Her ders birkaç yeni tuş sunar ve önemli matkaplardan akıcı yazmaya kadar adım adım matkaplar sunar.

Özelleştirilmiş İnceleme: Typing Master, ekstra uygulamaya ihtiyaç duyan bu sorunlu alanları algılar ve onlar için ek hazırlamalar yaptırır.

Beceri Testlerini Yazma: Gelişmiş yazı yazma beceri testleriyle geçerli yazma hızınızı ve doğruluğunuzu ölçebilir ve bir diploma yazdırabilirsiniz.

Eğitim Oyunları: Yazma becerilerini ne kadar alacağınızı görmek için eğlenceli oyun yazma oyunu.

Yazarken Analiz Widget’i: Özel alıştırmalarla çalışırken yazdığınız yazıları analiz edin ve zayıf yönleri trenleyin.

Çalışırken Yazarken Analiz Edin

Typing Master 10, Typing Metresi adlı yeni bir Windows aracı içerir. Çalışırken arka planda yazma alışkanlıklarınızı ölçer ve analiz eder. Sizin için temel yazım statik stillerini toplar ve sizin için sorunlu olan bu tuşları ve kelimeleri tespit eder.

Tekrarlayan sorunlar tespit edildiğinde, Typing Metresi, bu sorunlu alanların düzeltilmesi için özel hazırlanmış alıştırmalar ile hızlı bir eğitim oturumu önermektedir. Birkaç hafta içinde sizi yavaşlatan bu acı noktalarını ortadan kaldıracak, yazarak becerilerinizi mükemmelleştirmenin ne kolay bir yoludur.

Typing Master Bilgileri

Sürüm: Typing Master 10

Boyut: 4.10 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Typing Master Son Sürüm İndir – Ücretsiz En İyi On Parmak Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status