August 10, 2022


Toplu tweet silme programı

Twitter Archive Eraser, Windows bilgisayarda kolay ve hızlı bir şekilde toplu olarak tweetleri silmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Gün geçmiyor ki yeni bir tweet daha doğrusu tweetler atmayalım. Geriye dönüp baktığımız zaman ruh haline bağlı olarak atılan tweetler, herhangi bir amaç için paylaşılan resimler vs her şeyi görebiliriz. Bu nedenle veya herhangi bir sebepteden dolayı eski tweetleri silmek isteyebilirsiniz. Hepsini tek tek silmek pekte mümkün değildir. Peki ne yapmalı?

Tweetleri koaly ve hızlı bir şekilde tek tek veya toplu olarak silmek için tasarlanmış Twitter Archive Eraser ücretsiz aracı kullanabilirsiniz. Basit tasarımı ve kullanım kolaylığı sayesinde kısa zamanda tüm tweetleri silmek mümkündür.

Programı bilgisayara yükledikten sonra Twitter hesabınızı yönetmek için yetki vermeniz istenecektir. Bu durum bir çok kullanıcı için caydırıcı gözükebilir. Ancak program açık kaynak kodlu olduğu için sizlerin güvenini kazanmak istiyor.

Twitter Archive Eraser aracı ile neler yapabilirsiniz:

Sınırsız sayıda ve toplu olarak tweetleri silme olanağı, tweet silme, favorileri silme, özel mesajları silme olanağı sunar. Bunun yanı sıra şifre istememesi güvenli olarak programı kullanacağınız anlamına geliyor.

Bir bakıma Twitter temizleme programı da diyebiliriz. Twitter hesabınızda istemediğiniz şeyleri kolayca silmeyi sağlar. Program Twitter arşivi silmek için iyi bir yardımcı olacaktır.

Twitter Archive Eraser programına yetkilendirme verdikten sonra, isterseniz ilk tweetten şimdiye kadar atmış olduğunuz tüm tweetleri silme imkanı sunar.  Eğer isterseniz arama kriterlerine uygun arama yaptırarak eski tweetleri bulma ve silme olanağı sağlar.

twitter-archive-eraser-indir-toplu-tweet-silme-programi twitter-archive-eraser-indir-toplu-tweet-silme-programi-1

Kapsamlı olarak ve gelişmiş özellikleri ile eski tweetleri silmek için kullanabileceğiniz en iyi programlardan birisi diyebiliriz. Sizde hemen Twitter Archive Eraser programını indirin, çok kolay bir şekilde eski veya tüm tweetleri silebilirsiniz.

Sürüm: Twitter Archive Eraser 5.0

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Boyutu: 193 KB

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Twitter Archive Eraser İndir – Toplu Tweet Silme Programı" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status