TwInbox: Outlook’dan Twitter Hesabınızı Yönetin

twinbox-indir-TwInbox, sürekli Microsoft Outlook hesabınızı kullanıyorsanız, başka uygulamalar yüklemeye gerek kalmadan Outlook ve Twitter hesabınızı birlikte kullanabileceğiniz ve Twitter işlemlerinizi Outlook üzerinden yapmanızı sağlayacak ücretsiz bir uygulamadır. Bu eklenti sayesinde sorunsuz bir şekilde Outlook hesabınıza Twitter hesabınızı entegre edebilirsiniz.

Farklı farklı uygulamalar kullanmak, tarayıcı sayfaları açmak yerinde TwInbox ile hem Outlook hesabınızı hem de Twitter hesabınızı yönetebilirsiniz. Outllok kullanıcıları için mükemmel bir Twitter istemcisidir.

TwInbox ile Outlook hesabı üzerinden Twitter hesabınız için neler yapabilirsiniz?

Outlook hesabı üzerinden doğrudan Twitter durum güncellemesi yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde Tweet atmak artık mümkün. Outlook’a Twitter güncellemelerini alabilirsiniz. Tweet’leri arayabilir, yönetebilir ve gruplandırabilirsiniz.

Programın en çok hoşuma giden birinci özelliği, birden çok Twitter hesabı yönetmek için imkan sağlamasıdır. İkinci özelliği ise resim dosya mesajları, Outlook e-posta ekleri yükleyebilir ve gönderebilirsiniz.

TwInbox Bilgileri

Son Sürüm: TwInbox 2.3.0.140

Boyutu: 1.19 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TwInbox 2.3.0.140 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status