Türkçe-İngilizce Çeviri Programı

turing-turkce-ingilizce-ceviri-Türkçe-İngilizce, İngilizce-Türkçe çeviri programı arıyorsanız ücretsiz Turing Türkçe-İngilizce Çeviri programını denemelisiniz. Google Translate de eklenmiş durumda.

Turing programı şu an için basit cümleleri çevirmekle birlikte, program halen geliştirme aşamasındadır. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için pratik kolaylıklar getirmekte ve özellikle internet gibi ortamlarda kullanmak için de çeşitli fonksiyonları da vardır. Programın en önemli avantajı; tam sürümü ücretsizdir.

Turing kurulum gerektirmez. Zip dosyasını açıp Turing.exe isimli dosyayı çalıştırabilirsiniz. Ayrıca hazırlanmış hikayeleri ile cümle cümle çeviri yaparak ingilizceyi daha iyi ve daha hızlı öğrenme imkanını sunuyor. Kendi sözlüğünüzü yaratıp daha sonradan öğrenilen kelimeleri Turing bünyesine katabilirsiniz. Yeni sürümünde websayfa çeviri, mediaplayer ve ses stüdyosu eklenmiş.

Turing Türkçe-İngilizce Çeviri: İnternet kullanırken çeviri yapabilme. Sesli çeviri. Hazır hikaye çevirimi. Sözlük veritabanını genişletme. Basit cümleli ingilizce, türkçe dökümanları çevirebilme. Google Translator de kullanabilmektedir.

Sürümü: Turing Türkçe-İngilizce Çeviri 9.03

Boyutu: 1.90 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: XP, Vista, Win7, Win8, Win8.1

Üretici: ingtur

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Turing Türkçe-İngilizce Çeviri 9.03 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status