August 15, 2022


En iyi ücretsiz VPN, yasaklı/engelli/sansürlü sitelere giriş programı

TunnelBear indir-yasakli sitelere giris programiTunnelBear, piyasada bulunan en iyi ve ücretsiz VPN (Virtual Private Network) programlardan biridir. VPN, yani yasaklı/engelli sitelere giriş için yardımcı program. TunnelBear, tüm sitelere giriş yapmayı sağlayacak bir kanal sunuyor.

TunnelBear sansürlü sitelere giriş yapmak için faydalı bir programdır. Ağ güvenliğini sağlamak, güvenli internet deneyimi istiyorsanız TunnelBear programını denemenizi tavsiye ederim. Pandora, BBC iPlay gibi hizmetlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. TunnelBear VPN uygulamasının Android ve iOS mobil sürümlerini de kullanabilirsiniz.

TunnelBear, teknoloji alanında en büyük şirketler tarafından övgü ile bahsedilen programlardan biridir. TNW, lifehacker, PCWorld, Macworld gibi ünlü şirketler tarafından beğenilen bir program.

Başka bir ülkedeymiş gibi özgür bir internet kullanımı sunuyor. TunnelBear sansür yapılan veya seçtiğiniz bir ülkeden engellenen sitelere erişim sağlayabilirsiniz.

TunnelBear programının sunduğu bir diğer güzel özellik ise; Amerika ve İngiltere’den erişilebilen sitelere erişebilirsiniz.

Not: Ücretsiz olarak, aylık 500MB data erişim sağlıyor.

TunnelBear programı XP SP3, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ile uyumludur.

Boyutu: 11.13 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TunnelBear 2.2.3.0 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status