September 29, 2022


Bilgisayar performans artırma programı

Basit ayarlamalarla bilgisayarın performansını artırmayı her kullanıcı ister. TuneUp Utilities bu aşamada devreye girerek Windows işletim sisteminizi optimize ediyor ve performansını artırıyor. Program bilgisayardaki problemleri çözmekten, kurduğu basit araçlarla daha etkin bir işletim sistemine kavuşmanıza kadar gereken her türlü işlemi tek bir kontrol panelinden yapmanızı sağlıyor.

Akıllı Optimizasyon – Sistem Hızlandırması: Bilgisayarınızı tarayarak sistemin gerçek potansiyelini ortaya çıkartır. Yavaş çalışan, fazla bellek kullanan programları tespit ederek gerekli düzenlemelerle bellek kullanımlarını dengeler.

Akıllı Birleştirme: İşletim sisteminizdeki program ve oyunların yüklenme sürelerini düşürür. Windows’un çalışma hızını artırır. Düzenli ve hızlı bir hard disk kullanımı sağlar.

Start-up Yönetimi: Sistem açılışını yavaşlatan tüm programları bulur ve azaltır. Başlangıç menüsündeki gizli program klasörlerini bularak kaldırır. Ortak programları bularak performanslarını artırmak için önerilerde bulunur.

Kayıtları Temizleme: Kayıtlarda yapısal hataları bularak onarır. Bilgisayar kayıtlarındaki gereksiz parçaları temizler. Gereksiz kayıtlar tarafından doldurulan belleği temizler. Otomatik olarak sistem performansını artırır.

Veri Geri Yükleme ve Kurtarma: Yanlışlıkla silinen verileri geri yükler. USB bellek ve dijital kameraladan silinen verileri de kurtarır.

Windows Problem Çözme: Sistemsel ve programsal hataları denetleyerek önerilerde bulunur. Tekrar eden genel hataları azaltır.

Hard Diskleri Tarar ve Onarır: Hard disklerdeki hataları otomatik olarak bularak düzeltir. Hatayla gerçekleşen veri kayıplarından korur.

Boyut: 3.06 MB

Dil: İngilizce

Lisans: Deneme Sürümü

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

1 Yorum yapıldı

  • tunahan
    22 Nisan 2010

    ya burdaki program çok güzel bence indirin

"TuneUp Utilities 2009 8.0.3100 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status