October 5, 2022


TuneAroundStudio programı artık kullanılmamaktadır. Diğer müzik stüdyo programlarına göz atabilirsiniz.

Sadece bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bu basit programla kişisel kayıt stüdyonuza kavuşacaksınız. Programı kullanmak için herhangi bir enstrüman çalmayı bilmenize gerek yok. Tek yapmanız gereken mouse yardımıyla çalmak istediğiniz enstrümanları, tonları ve zamanlamalarını seçmek. TuneAroundStudio pek çok farklı türde müzik yaratmanızı sağlayan ritm ve enstrüman elementleri içeriyor.

Ücretsiz olan programı kurduktan sonra kayıt olmanız gerekiyor. Böylece programın internet üzerindeki topluluğuna da erişmiş oluyorsunuz. Bu sayede yarattığınız parçaları diğer kullanıcılarla paylaşabiliyorsunuz. Programın ara yüzü çok renkli ve basitleştirilerek tasarlanmış.  Ayrıca kullanıcılara sürükle-bırak yöntemiyle kolaylık sağlıyor.

TuneAroundStudio onlarca enstrüman ve ton aralığı sunarak herkesin sesine uygun müzikler yaratabilmesini sağlıyor. İsterseniz yarattığınız parçaları kendiniz seslendirerek kayıt yapabilirsiniz. Kaydınız oluştuktan sonra bu şarkıyı programın sitesine upload ederek paylaşabilir veya mp3 olarak kaydedebilirsiniz. Programı kullanmak için internete bağlı olmanız gerekiyor.

 

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

4 Yorum yapıldı

 • volkan
  16 Haziran 2012

  teşekkürler

 • erhan
  3 Ağustos 2012

  teşekkür ederim…

 • 6 Aralık 2012

  güzel

 • deviş
  29 Eylül 2013

  güzel rogram

"TuneAroundStudio 1.2.12 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status