Windows için Uzaktan Bilgisayar Kontrol Etme Programı

TrustViewer, İnternet üzerinden başka bir bilgisayara bağlanmak ve uzaktaki başka bir masaüstünü kontrol altına almak için kullanabileceğiniz uzaktan erişim ve çevrimiçi destek aracıdır.

Destek sağlamak için bilgisayarınıza erişmenizi (bir başkasından destek almak için) veya uzaktaki bir bilgisayara bağlanmayı seçebilirsiniz. Bağlantıyı alan kişi, yalnızca görüntüleme moduna tam denetime izin verme veya erişimi sınırlama seçeneğine sahiptir. TrustViewer, tanımlayıcı görevi gören ve otomatik olarak WAN IP adresine çeviren bir oturum kimliği oluşturur veya yerel ağınızdaki bir bilgisayara bağlanmak isterseniz LAN modunda kullanabilirsiniz.

Program, dosya paylaşımı ve sesli / görüntülü görüşmelerin yanı sıra uzaktan masaüstü kontrolünü de destekliyor.

Program nasıl kullanılır?

Üç adımda bilgisayara uzaktan erişim sağlayın.

Adım 1) Programın tam sürümünü indirin, çalıştırın (kayıt ve kurulum gerekli değildir) ve “Bu bilgisayara erişim ver” veya “Uzak bilgisayara bağlan” seçeneklerinden birisini tıklayın.

Adım 2) Bilgisayarınıza erişim sağlamak için karşıdaki kullanıcıya her bir oturum içinkullanılabilecek dokuz haneli tanımlayıcı numarasını vererek bilmesini sağlayın ve bağlantı bekleyin. Tanımlayıcı girildikten sonra, NAT veya Proxy ile herhangi bir sorun yaşamadan bağlantı hemen kurulur.

Adım 3) Bağlantı kurduktan sonra uzak masaüstünü yönetin, dosyaları paylaşın, sesli ve görüntülü görüşme yapın ve hepsi ücretsiz, gizli ve güvenli, yüksek performanslı yönlendirme (muhtemelen doğrudan bağlantı “noktadan noktaya”) ile yapılmaktadır.

TrustViewer sistem bilgileri:

Boyut: 1.4 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: WinXP/Vista/7/8/8.1/10

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TrustViewer Ücretsiz İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status