August 13, 2022


Trojan bulma ve temizleme programı

TrojanHunter, trojan (truva atı), malware ve kişisel verilerinizi çalmaya çalışan casus yazılımlara karşı bilgisayarınızı koruyan trojan tarama ve temizleme programıdır.

TrojanHunter sisteminizi tarar ve sisteminize girmiş olan kötü amaçlı trojanları temizler. Kolay kullanımlı tarayıcısı ve arka planda çalışan korumasıyla TrojanHunter anti virus programınız ile birlikte kullanıldığında tam bir güvenlik oluşturmanızı sağlar. Eğer internetten dosya indiriyorsanız TrojanHunter sizin için gerekli programlardan biri diyebiliriz.

Hızlı dosya arama motoru ile modifiye edilmiş trojanları bulma. Hafıza taramasıyla aynı türdeki trojanları bulabilme. Registry taramasıyla registrylerde oluşabilicek trojanları bulma. Port taramasıyla açık portlardan gelebilcek trojanlara karşı etkili. Gelişmiş Trojan Analizleyicisi ve tarama teknikleriyle trojanları sınıflandırarak bulma özelliği.

TrojanHunter koruyucu ile başlangıçta çalışan tüm trojanları bulun. LiveUpdate özelliği ile internet üzerinden sürekli güncel kalabilme. Bulunan trojanların çalışır haldeyken bile silebilme özelliği ve başka programlara atlamalarını engellemede başarılı. Ayrıntılı yardım dosyaları.

Truva atları, kötü amaçlı yazılımlar ve reklam yazılımları gününüzü mahvedebilir ve gizlilik ve verilerinizi tehlikeye atabilir. Kendinizi korumak için bugün TrojanHunter‘ı indirin.

TrojanHunter Bilgileri

Sürüm: TrojanHunter 6.2

Boyut: 2.08 MB

Lisans: Deneme

Dil: İngilizce

Sistem: Windows

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TrojanHunter Son Sürüm İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status