September 29, 2022


Trillian Astra: Ücretsiz chat, sohbet, anlık mesajlaşma programı.

Trillian Astra çoklu protokol desteği olan, ücretsiz sohbet programı farklı anlık mesajlaşma programları yerine, tek programdan MSN, Yahoo, ICQ, AOL ve IRC gibi chat programlarını kullanabileceğiniz bir yazılım.

Trillian Astra programı masaüstü bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler üzerinde kullanılabilir. Trillian, Windows Live Messenger (MSN) alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir anlık mesajlaşma programıdır.

Internet hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Popüler mesajlaşma yazılımları sayesinde pek çok konuşma, görüşme işlemlerimizi birkaç tıklama ile İnternet’ten çok daha ucuza yapar hale geldik. Hangisini kullanacağımıza karar vermektense hepsini kullanmaya çalışmak, sistem kaynaklarını kullanmada zorluk yaşamamıza neden olur.

Trillian ile MSN, ICQ, Yahoo, AOL ve IRC haberleşme programlarını tek bir çatı altında toplamak mümkün.

ICQ, Yahoo!, AIM, MIRC ve MSN Messenger servislerini Trillian ile birarada kullanın. Trillian Astra artık Windows Live, Yahoo!, MySpaceIM, AIM, Google, ICQ, Jabber, Skype, IRC ile görüşebilmenizi ve Facebook ile Twitter hesaplarınızı yönetebilmenizi de sağlıyor.

trillian msn alternatifi

Trillian Astra MSN alternatifi mesajlaşma, sohbet programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

Trillian Astra programının son sürüm linki eklenmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Trillian Astra İndir (5.4.0.15)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status