October 5, 2022


Transkript Hesaplama Programı

Transkript-hesaplama-programiTranskript, üniversite öğrencileri için yazılmış olan transkript hesaplama programı. Program üniversite öğrencilerinin transkriptlerini kolayca hesaplayabilmesi için yazılmış olan bir programdır. Türkiye genelindeki neredeyse tüm üniversitelerin öğrencileri bu programı kullanabilir. Tüm üniversitelerle %100 uyumluluk garanti edilmemektedir.

Program tamamen ücretsizdir; ancak programın tüm özelliklerinden yararlanabilmeniz için, programın içindeki kayıt olma yönergelerini izleyerek sadece birkaç dakika içerisinde ücretsiz kayıt olabilir ve programı tüm özellikleriyle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Transkript hazırlama programının özellikleri: Çoklu kullanıcı desteği. Her kullanıcı için parola koruması. Verilerin şifreli biçimde saklanması. Girilen ders notları ve kredilerden, otomatik olarak dönem, sınıf ve genel ortalamanın hesaplanması. Kullanıcı bilgileri (foto vs.) ekranı. Kalınan ve şartlı geçilen dersleri listeleyebilme özelliği (şimdilik bazı üniversitelerde). Tüm dersleri aynı anda görebileceğiniz Raporlama özelliği.

Vize ve final notlarından sonuç hesaplama penceresi. Otomatik güncelleme kontrolü ve güncelleme modülü. Geçici kaydet özelliği (kayıtlı kullanıcı*) Seçtiğiniz dersleri kullanarak, verilen genel ortalama hedefine ulaşabilen Hedefi Tuttur özelliği (kayıtlı kullanıcı*) Msn tipi pop-up bilgilendirici. Türkiye genelinde 93 üniversite desteği.
ve tamamen ücretsiz… Bunlar sadece birkaç özellik

Programı kullanmak tamamen ücretsizdir. üstte (kayıtlı kullanıcı) yazan özellikleri kullanabilmek için, programın içerisindeki “Program Kayıt” (Giriş yaptıktan sonra üst menüde Hakkında başlığı altında) talimatlarını izleyerek birkaç saniyede ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Boyutu: 3.95 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Sistem: Windows 10, 8, 7, Vista, XP

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Transkript 6.3 İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status