TrackView: Mobil Cihazı Kaybolmaya/Çalınmaya Karşı Koruyun

TrackView konum izleme, video ve ses izleme, anlık uyarı ve uzaktan kayıt gibi harika özelliklere sahip bir akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlara bağlanabilen mobil güvenlik sistemidir. TrackView programı sayesinde akıllı telefon, tablet gibi mobil cihazları kaybolmaya veya çalınmaya karşı güvenli hale getirebilirsiniz.

Gerçek zamanlı izleme: Kayıp cihazları bulmak ve hırsızları yakalamak için canlı izlemeyi kullanabilirsiniz. Video İzleme: Bir düğmeye basarak ev veya dünyanın herhangi bir yerinden gelen herhangi bir ilgi noktaları izleyebilme. Uzaktan Kayıt: İleride kanıt için yüksek kaliteli video ve ses kaydı ile anları yakalayın. İki Yönlü Ses: Bas-konuş iki yönlü ses ile doğrudan arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim sağlar. Anında Uyarısı: Olaylar tespit edildiği anda mobil cihazlar için uyarı mesajları gönderir.

TrackView Kullanımı:

Bilgisayarınıza TrackView yükleyin ve çalıştırın, Gmail adresiniz ile ilişkilendirebilir ve mobil cihazlarınıza uzaktan erişim sağlayarak kaybolan veya çalınan cihazınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Program sayesinde cihazınızın zil sesini çaldırabilir, ön ve arka kamerasını aktif hale getirerek çevreyi izleyebilir ve konumunu google haritalar üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca kameradan aldığınız görüntüleri video olarak kaydederek bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

TrackView Bilgileri

Boyutu: 13.27 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: İngilizce

Sistem: Windows 10, 8, 7

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"TrackView Son Sürüm İndir (Windows PC)" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status