August 15, 2022


Ücretsiz ve Türkçe Track Mp3 Çevirme Programı

Track şarkıları mp3 formatında çevirmeye, dönüştürmeye yardımcı olacak ücretsiz bir program. FreeRip programı mp3 e çevirme için tasarlanmış ücretsiz, Türkçe bir programdır. CD to MP3 Converter, CD den Mp3 e dönüştürme içinde kullanabileceğiniz bir programdır. CD’den MP3, WAV, WMA, FLAC ve OGG Vorbis ses formatlarına dönüştürme imkanı sunuyor.

FreeRIP, ses dönüştürmeye (mp3 converter) yardımcı ücretsiz Türkçe Windows programı. CD, MP3, OGG, FLAC, WAV ve WMA ses formatlarını dönüştürmeye yardımcı olur. Aynı zamanda bir MP3 dönüştürücü, MP3, WAV, FLAC, WAV, OGG, MP3, WMA, MP3 dönüştürebilirsiniz. FreeRIP  tüm Windows sistemleri ile uyumlu çalışır. FreeRIP Türkçe dil desteği ile kolay kullanım sunuyor.

FreeRIP, MP3 dosyası ve görüntüleri, videoları, bilgileri ve şarkı sözlerini bulmanıza yardımcı olmak için bir arama menü kısayolu için birden fazla CD parçalarını ripleme yeteneğine sahiptir. FreeRIP sezgisel bir kullanıcı arayüzü vardır; büyük simgeler ve iki parça, parçaları listeler ve ikinci kısmında her parça hakkında spesifik bilgi veren ilk bölünmüş bir ana penceresinde bir araç çubuğu vardır.

CD to MP3 Converter:

FreeRIP seçilen CD parçaları “rip” ve sabit diskinize MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis veya Flac dosyalarını dönüştürür.

FreeRIP  yüksek kaliteli bir CD to MP3 Converter: sıkıştırma parametreleri sağlar. FreeRIP MP3 kodlayıcı varsayılan ayarları bırakın ve büyük sıkıştırma oranı ile yüksek kaliteli MP3 dosyası hazırlayın.

Boyutu: 1.96 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Track Mp3 Çevirme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status