August 17, 2022


Track CD yi Mp3 e Çevirme Programı

Track CD yi Mp3 e çevirme, dönüştürme istiyorsanız, size yardımcı olacak ücretsiz bir program mevcut. FreeRip adında ki bu program Mp3 e çevirme ve Mp3 e dönüştürme için harika bir program. Sadece Mp3 değil bir çok formatı destekliyor. FreeRip Free ücretsiz ve ayrıca Türkçe bir programdır. FreeRip programını kullanmakta çok kolay olacaktır.

FreeRIP, ses dönüştürmeye (mp3 converter) yardımcı ücretsiz Türkçe Windows programı. CD, MP3, OGG, FLAC, WAV ve WMA ses formatlarını dönüştürmeye yardımcı olur. Aynı zamanda bir MP3 dönüştürücü, MP3, WAV, FLAC, WAV, OGG, MP3, WMA, MP3 dönüştürebilirsiniz. FreeRIP tüm Windows sistemleri ile uyumlu çalışır. FreeRIP Türkçe dil desteği ile kolay kullanım sunuyor.

FreeRIP, MP3 dosyası ve görüntüleri, videoları, bilgileri ve şarkı sözlerini bulmanıza yardımcı olmak için bir arama menü kısayolu için birden fazla CD parçalarını ripleme yeteneğine sahiptir. FreeRIP sezgisel bir kullanıcı arayüzü vardır; büyük simgeler ve iki parça, parçaları listeler ve ikinci kısmında her parça hakkında spesifik bilgi veren ilk bölünmüş bir ana penceresinde bir araç çubuğu vardır.

CD to MP3 Converter:

FreeRIP seçilen CD parçaları “rip” ve sabit diskinize MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis veya Flac dosyalarını dönüştürür.

FreeRIP  yüksek kaliteli bir CD to MP3 Converter: sıkıştırma parametreleri sağlar. FreeRIP MP3 kodlayıcı varsayılan ayarları bırakın ve büyük sıkıştırma oranı ile yüksek kaliteli MP3 dosyası hazırlayın.

Boyutu: 1.96 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

Hemen indir

2011 Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunu.

İlk Yorumu Siz Yapın

"Track CD yi Mp3 e Çevirme Programı İndir" İle İlgili Yorum yapın

DMCA.com Protection Status